Koncentrované pudry nejsou bez předchozího objednání v obchodě k dispozici pro osobní převzetí. ___________ V týdnu 3.6.-7.6.2024 bude "čínská lékárna" z provozních důvodů zavřena. Objednávky z eshopu budou vyřízeny a odeslány v pondělí 10.6.

Individuální terapie

Jmenuji se Helena Kuňáková a tradiční čínskou medicínou se zabývám více než 25 let - viz též odkaz - O nás.

Během individuální terapie používám postupy a metody, které Tradiční čínská medicína používá od pradávna. Jedná se zejména o posilování jednotlivých orgánů, detoxikaci organismu, posilování mechanismů těla a harmonizaci jednotlivých okruhů, posilování duševních funkcí, posilování organismu jako celku, posilování a harmonizace metabolismu a trávení, působení na obranyschopnost těla, harmonizování energií v organismu (může být nadbytek energie v horní polovině těla a málo energie v dolní polovině těla a to se projevuje např. jako pocity horka v hlavě, návaly horka, pocity teploty, závratě, bolesti hlavy apod. a zároveň jsou zde i studené končetiny, mohou být i slabé, těžké a bolestivé nohy, nejistá chůze apod.) nebo může být nadbytek energie vdolní polovině těla a málo energie v horní polovině těla a pak se objevují obtíže jako nadměrně horké končetiny, neklidné nohy, různé projevy na kůži na nohách a zároveň pocit prázdnoty na hrudníku, bolesti krční páteře, oslabené ruce, obtíže s uchopováním předmětů apod., variant může být mnoho. Více informací o terapii naleznete v odkazu Terapeutické programy. A jak tradiční čínská medicína postupuje (pracuje) a pohled na organismus (pohlíží na organismus člověka jako na celek) naleznete v odkazu Harmonizace organismu pomocí tradiční čínské medicíny a čínské farmakopei).

Pokud jste se rozhodli pro individuální terapii nebo pro některé Terapeutické programy nebo pro Program na redukci hmotnosti nebo pro Program pro navýšení hmotnosti, můžete se objednat na telefonním čísle 604 26 67 14 na osobní konzultaci (celkovou vstupní konzultaci podle metod Tradiční čínské medicíny). Pro programy na redukci a navýšení hmotnosti naše společnost také vyvinula SAN BAO® PROTEIN. Dále používám i náš SAN BAO® vitamínkomplex a náš SAN BAO® mineralkomplex.

Celková vstupní konzultace trvá (v průměru 90 až 120 minut).
Čím více obtíží máte, čím jsou závažnější (nebo úpornější) a čím déle trvají, tím i konzultace bude delší, protože je nutné vše probrat co nejpodrobněji. Také Vám vše vysvětlím (jakým způsobem tradiční čínská medicína postupuje, jak se dívá na organismus a jak s ním pracuje apod.). Můžete si také dopředu připravit otázky.

Cena vstupní konzultace (platí se na místě po konzultaci) je 540 Kč za 1 hodinu (včetně DPH). To znamená, že pokud délka konzultace bude 60 minut, pak její cena bude 540 Kč, pokud délka konzultace bude 90 minut, její cena bude 810 Kč, a pokud délka konzultace bude 120 minut, pak její cena bude 1080 Kč atp.(vypočítáno z hodinové částky).

Průběh vstupní konzultace zahrnuje osobní konzultaci - otázky pokrývají celý organismus, protože tradiční čínská medicína působí na organismus jako celek (viz odkaz - Harmonizace organismu pomocí TČM a čínské farmakopei), a tím působí i na konkrétní příznaky a obtíže a jejich příčinu (čím více informací mi poskytnete, tím lépe budu moci vybrat pro Vás vhodné směsi a vytvořit pro Vás individuální sestavu), dále vyšetření podle metod tradiční čínské medicíny (měření pulsů, vyšetření jazyka apod.). Vyšetření poskytne nutné informace o dalším možném průběhu individuální terapie (konkrétní postup při nápravě Vašich obtíží, jak často bude vhodné docházet do ordinace, jak často bude vhodné užívat individuální směsi a v jakých formách - tinktury, odvary, kapsle, bylinný koncentrát - koncentrovaný pudr a odhad dávkování (vše podle dohody) a veškeré další nutné informace. Všechny postupy (podle dohody), které budou uplatňovány, vyplynou ze zjištěných skutečností při vyšetření (celkový stav Vašeho organismu, rozsah, délka, hloubka a lokalizace Vašeho postižení, nerovnováha orgánů a mechanismů, stav obranyschopnosti těla atp. - vysvětlení vztahů podle fyziologie tradiční čínské medicíny). Vše je individuální.

Při vstupní konzultaci Vám také dám směsi k užívání ve formě, na které se domluvíme až do příští kontrolní návštěvy. V tinkturách (viz odkaz - tinktury) nebo v bylinných koncentrátech - koncentrovaných pudrech (viz odkaz - bylinné koncentráty - koncentrované pudry) nebo v kapslích (viz odkaz - kapsle), či v bylinách (viz odkaz - sušené byliny).

Cena každé další kontrolní návštěvy (zpočátku dříve, později cca po 4 týdnech) během pokračující individuální terapie (platí se na místě po konzultaci) je 360 Kč za 1 hodinu (včetně DPH). To znamená, že pokud délka konzultace bude 30 minut (což je doba, která pro kontrolní návštěvu většinou postačuje), pak její cena bude 180 Kč, pokud délka konzultace bude 20 minut, její cena bude 120 Kč, a pokud délka konzultace bude 40 minut, pak její cena bude 240 Kč atp.(vypočítáno z hodinové částky).

Celková individuální terapie určitým okamžikem začne, pak určitý čas potrvá (průběh jednotlivých etap i celková délka závisí na hloubce, délce a druhu postižení, akutních stavech i na odezvě a reakcích Vašeho organismu na prováděnou terapii) a pak skončí. Je dobrá trpělivost i odhodlání vytrvat a terapii ukončit až tehdy, když je organismus posílen nebo je stabilizován a k udržení stavu postačí (nějakou dobu) "udržovací dávky" čínské farmakopei.

Také dodržování doporučení je z hlediska celkového pohledu důležité a může průběh pozitivně ovlivňovat (strava, životní styl, stres, emoce). Konkrétní doporučení stravy se řídí Vaším individuálním stavem. Vše Vám během osobní konzultace vysvětlím.

Celkový průběh se řídí i tím, jak Váš organismus na terapii reaguje a jak rychlý (tedy) postup "dovolí" a také na tom, co Vás během terapie potká. Během individuální terapie je možné, pokud se nachladíte, dostanete virózu, chřipku apod. tyto stavy řešit také pomocí směsí z naší "čínské lékárny." Tyto směsi můžete používat (na různorodé obtíže a nejen na virózu) i pro vaše blízké (děti, partnery, rodiče apod.), ale i pro vaše zvířátka.