Koncentrované pudry nejsou bez předchozího objednání v obchodě k dispozici pro osobní převzetí.

Krátká konzultace po telefonu

Mé jméno je Helena Kuňáková a tradiční čínskou medicínou se zabývám téměř 30 let.
 
Krátkou konzultaci po telefonu můžete využít k tomu, abyste se ujistili, že Váš výběr směsí pro Vás, Vaše dětí a Vaše blízké je správný. I já Vám mohu pomoci (poradit) s výběrem konkrétních směsí.
Je ale nutné, abyste měli dopředu načtený odkaz na našich stránkách - Vyhledávání podle oblastí a projevů, kde si vše můžete vyhledat snadno sami.
A též odkaz  Přehled směsí SAN BAO, kde si vyhledáte i konkrétní směs (podle čísla), která vás zajímá.
 
Pokud mi popíšete Vaše problémy (krátce, ale výstižně), mohu Vám poradit, jak by mohla vypadat denní individuální sestava směsí, s výběrem formy - tinkturykapslebylinné koncentráty - koncentrované pudry, se způsobem užívání a budu se snažit poradit Vám i s dávkováním viz odkaz Jak užívat. Dávkování se řídí závažností stavu.
 
Jde ale o krátkou radu po telefonu a není možné zacházet do podrobností (ty jsou právě uvedeny na internetových stránkách).
 
Konzultace po telefonu má za cíl zejména potvrdit, či korigovat Váš výběr směsí, poradit Vám s užíváním vámi vybraných směsí, s jejich kombinováním, či s vytvořením vhodné sestavy během dne apod. Pokud to bude možné, ráda Vám poradím a zodpovím i Vaše dotazy.
 
Můžete mi tedy zavolat na telefonní číslo 604 26 67 14. Samozřejmě se může stát, že se z nějakých důvodů "netrefíte" nebo nedovoláte, v tomto případě mi, prosím, zatelefonujte opakovaně během dne nebo jiný den. Děkuji za pochopení.
 
Také Vám mohu poradit jak postupovat při náhlých projevech jako jsou např. přenos kapénkami (dýchací cesty, nos, krk, mandle, průdušky, ucho, oči, spojivky, ztráta hlasu apod.) např. v období, kdy je větší výskyt těchto různorodých stavů, které na vás přenesou prskající lidé, kteří jsou ve vašem okolí apod. a také pokud se u vás vyskytnou náhlé stolice, vodové stolice apod.
 
Také při napadení různorodými vnějšími spouštěči (pyly, zvířecí srst, prach, seno, potraviny apod.), napadení chladem (prostuzení, prochladnutí) nebo naopak horkem (letní horkost, vnitřní horkost) apod.
 
Dále pak při pohybových projevech (krční páteř, citlivost v kříži, blokády zad, kolena, kotníky, ramena), při různých ženských projevech, intimních těžkostech, močových projevech, jednotlivých orgánech, stavech po štípnutí klíštětem, oslabené imunitě, trávení, spánku, únavě, hlavy, problémech s očima, tlaku, cukru, cholesterolu a mnoho dalšího. Také při duševní či emocionální nerovnováze, nervovém přetížení a stresu.
 
V neposlední řadě při různorodých projevech u dětí.
 
A mnoho z uvedených směsí může být prospěšných i pro zvířátka.
 
Zároveň je vše podrobně uvedeno v odkazu Vyhledávání podle oblastí a projevůkde si vše můžete vyhledat snadno sami.
 
Tradiční čínská medicína pracuje se všemi stavy a projevy v organismu a snaží se najít pro každý z nich řešení.
 
Při závažných stavech a projevech je vhodná Individuální (osobní) konzultace.