Koncentrované pudry nejsou bez předchozího objednání v obchodě k dispozici pro osobní převzetí.

Individuální (osobní) konzultace

Mé jméno je Helena Kuňáková a tradiční čínskou medicínou se zabývám téměř 30 let.
 
Pokud nenaleznete odpověď v odkazu Vyhledávání podle oblastí a projevů, můžete se objednat na individuální (osobní) konzultaci.
 
Během individuální (osobní) konzultace používám postupy a metody, které Tradiční čínská medicína používá od pradávna. Jedná se zejména o posilování jednotlivých orgánůpročišťování organismu, posilování mechanismů těla a harmonizaci jednotlivých okruhů, posilování duševních funkcí, posilování organismu jako celku, posilování a harmonizace metabolismu a trávení, působení na obranyschopnost tělaharmonizování energií v organismu a mnoho dalších.
 
Jak tradiční čínská medicína postupuje (pracuje) a pohled na organismus (pohlíží na organismus člověka jako na celek) naleznete v odkazu Harmonizace organismu pomocí tradiční čínské medicíny a čínské farmakopei.
 
Pokud jste se tedy pro individuální (osobní) konzultaci rozhodli, můžete se objednat na telefonním čísle 604 26 67 14.
 
Celková osobní konzultace trvá (v průměru 60, 90 až 120 minut).
Čím více projevů máte, čím jsou závažnější (nebo úpornější) a čím déle trvají, tím i konzultace bude delší, protože je nutné vše probrat co nejpodrobněji.
 
Cena osobní konzultace (platí se na místě po konzultaci) je 1000 Kč za 1 hodinu (včetně DPH). To znamená, že pokud délka konzultace bude 60 minut, pak její cena bude 1000 Kč, pokud délka konzultace bude 90 minut, její cena bude 1500 Kč, pokud délka konzultace bude 30 minut, její cena bude 500 Kč, a pokud délka konzultace bude 120 minut, pak její cena bude 2000 Kč atp.(vypočítáno z hodinové částky).
 
Průběh osobní konzultace - otázky pokrývají celý organismus, protože tradiční čínská medicína působí na organismus jako celek, a tím působí i na konkrétní projevy a jejich příčinu (čím více informací mi poskytnete, tím lépe budu moci vybrat pro Vás vhodné směsi a vytvořit pro Vás individuální sestavu), dále vyšetření podle metod tradiční čínské medicíny (měření pulsů, vyšetření jazyka apod.).
 
Vyšetření poskytne nutné informace o dalším možném průběhu např. o individuálních setkávání (konkrétní postup při nápravě Vašich projevů, jak často bude vhodné docházet do ordinace, jak často bude vhodné užívat individuální směsi a v jakých formách - tinktury, kapsle, bylinný koncentrát - koncentrovaný pudr a odhad dávkování (vše podle dohody) a veškeré další nutné informace. Všechny postupy (podle dohody), které budou uplatňovány, vyplynou ze zjištěných skutečností při vyšetření (celkový stav Vašeho organismu, rozsah, délka, hloubka a lokalizace Vašich projevů, nerovnováha orgánů a mechanismů, stav obranyschopnosti těla atp. - vysvětlení vztahů podle fyziologie tradiční čínské medicíny). Vše je individuální.
 
Při osobní konzultaci Vám také dám směsi k užívání ve formě, na které se domluvíme až do příští kontrolní návštěvyV tinkturách (viz odkaz - tinktury) nebo v bylinných koncentrátech - koncentrovaných pudrech (viz odkaz - bylinné koncentráty - koncentrované pudry) nebo v kapslích (viz odkaz - kapsle).
 
Celková individuální konzultace určitým okamžikem začne, pak určitý čas potrvá (průběh jednotlivých etap i celková délka závisí na hloubce, délce a druhu projevů, aktuálních stavech i na odezvě a reakcích Vašeho organismu na prováděné postupy) a pak skončí. Je dobrá trpělivost odhodlání vytrvat a konzultace ukončit až tehdy, když je organismus posílen nebo je stabilizován a k udržení stavu postačí (nějakou dobu) "udržovací dávky" čínské farmakopei.
 
Také dodržování doporučení je z hlediska celkového pohledu důležité a může průběh pozitivně ovlivňovat (strava, životní styl, stres, emoce). Konkrétní doporučení stravy se řídí Vaším individuálním stavem. Vše Vám během osobní konzultace vysvětlím.
 
Celkový průběh se řídí i tím, jak Váš organismus na postupy reaguje a jak rychlý (tedy) postup "dovolí" a také na tom, co Vás během tohoto období potká. Během této doby je možné, pokud se prostydnete, budete čelit nějakým náhlým stavům a napadením např. v dýchacích cestách (průdušky, ztráta hlasu, citlivost v krku, nosní projevy apod.), či utrpíte různé jiné typy indispozic apod., je vhodné tyto stavy řešit také pomocí směsí z naší "čínské lékárny." Viz odkaz Vyhledávání podle oblastí a projevů a viz též odkaz  Přehled směsí SAN BAO