Koncentrované pudry nejsou bez předchozího objednání v obchodě k dispozici pro osobní převzetí.

Kapsle

Balení obsahuje buď 50 kapslí a nebo 100 kapslí
 
Kapsle obsahují čisté (sypké) bylinné koncentráty - jemné koncentrované pudry.
 
Používáme kapsle natural (průhledné), které jsou vyrobené z čisté želatiny bez barviv (barviva obsahují např. barevné kapsle). Želatina samotná je významným zdrojem aminokyselin a je důležitá pro výstavbu pojivové tkáně.
 
Želatina je čistá, lehce stravitelná bílkovina, skládající se z 18 aminokyselin. Aminokyseliny jsou stavebními kameny různých druhů bílkovin (proteinů). Aminokyseliny se spojují do řetězců, které jsou tvořeny asi 1000 aminokyselin. Lidský organismus si dokáže z proteinů vytvořit veškeré potřebné aminokyseliny, které jsou nezbytné pro život. Každý člověk potřebuje přijímat s potravou 10 životně důležitých esenciálních aminokyselin. Želatina s výjimkou tryptophanu obsahuje veškeré esenciální aminokyseliny.
 
100 gramů želatiny obsahuje:
22,3 g glycinu, 13,6 g prolinu, 11,4 g hydroxyprolinu, 9,6 g kyseliny glutamové, 9,1 g alaninu, 7,7 g argininu, 5,7 g kyseliny asparagové, 3,5 g lysinu, 3,5 g serinu, 2,8 g leucinu, 2,4 g valinu, 2,2 g fenylalaninu, 1,9 g threoninu, 1,2 g isoleucinu, 0,9 g histidinu, 0,9 g hydroxylysinu, 0,8 g methioninu a 0,5 g tyrosinu.
 
Konkrétní počet kapslí (jednotlivá dávka) se zapíjí vodou.
 
Hotové směsi z naší "čínské lékárny" neobsahují žádné konzervační látky, žádné protispékavé látky, žádná barviva, žádné stabilizátory, ani žádný cukr.
 
 

Užívání - viz odkaz – Jak užívat