TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA


Úvodní strana

O nás

Přehled směsí z naší
"čínské lékárny" (e-shop)


Vyhledávání podle
oblastí a projevů (e-shop)


Jak užívat

Krátká konzultace
po telefonu


Individuální (osobní) konzultace

Harmonizace organismu
pomocí TČM a čínské
farmakopei


Program na
harmonizaci hmotnosti


SAN BAO® PROTEIN

SAN BAO®
Vitaminkomplex


SAN BAO®
Mineralkomplex


Tinktury

Bylinné koncentráty -
koncentrované pudry


Kapsle

Dovážíme z EU

Ceník směsí
z naší "čínské lékárny"


Ceník produktů, směsí a
služeb při individuální
(osobní) konzultaci


Kontakt a mapa

Aktuální provozní doba

Obchodní podmínky


Nikdo není přihlášen Registrovat  Přihlásit 

Kapsle

Balení obsahuje buď 50 kapslí a nebo 100 kapslí

kapsle

Kapsle obsahují čisté (sypké) bylinné koncentráty - jemné koncentrované pudry.

Naše bylinné koncentráty v kapslích neobsahují žádné přídatné a spékavé látky.

Používáme kapsle natural (průhledné), které jsou vyrobené z čisté želatiny bez barviv (barviva obsahují např. barevné kapsle). Želatina samotná je významným zdrojem aminokyselin a je důležitá pro výstavbu pojivové tkáně.

Želatina je čistá, lehce stravitelná bílkovina, skládající se z 18 aminokyselin. Aminokyseliny jsou stavebními kameny různých druhů bílkovin (proteinů). Aminokyseliny se spojují do řetězců, které jsou tvořeny asi 1000 aminokyselin. Lidský organismus si dokáže z proteinů vytvořit veškeré potřebné aminokyseliny, které jsou nezbytné pro život. Každý člověk potřebuje přijímat s potravou 10 životně důležitých esenciálních aminokyselin. Želatina s výjimkou tryptophanu obsahuje veškeré esenciální aminokyseliny.

100 gramů želatiny obsahuje:

22,3 g glycinu, 13,6 g prolinu, 11,4 g hydroxyprolinu, 9,6 g kyseliny glutamové, 9,1 g alaninu, 7,7 g argininu, 5,7 g kyseliny asparagové, 3,5 g lysinu, 3,5 g serinu, 2,8 g leucinu, 2,4 g valinu, 2,2 g fenylalaninu, 1,9 g threoninu, 1,2 g isoleucinu, 0,9 g histidinu, 0,9 g hydroxylysinu, 0,8 g methioninu a 0,5 g tyrosinu.

Konkrétní počet kapslí (jednotlivá dávka) se zapíjí vodou.

Hotové směsi z naší "čínské lékárny" neobsahují žádné konzervační látky, žádné přídatné látky, žádné spékavé látky, žádná barviva, žádné stabilizátory, ani žádný cukr.


Jak užívat

Užívání kapslí má velké výhody:

- jednoduché užívání bez nutnosti přemáhání někdy nezvyklé chuti

- umožňují vyšší nutné dávkování u závažných stavů a projevů, při velkém oslabení organismu nebo při závažných náhlých stavech (rychlé zvládnutí stavu)

Kapsle obsahují čisté (sypké) bylinné koncentráty (jemné koncentrované pudry) bez přídatných či spékavých látek.

U DLOUHOTRVAJÍCÍCH PROJEVŮ se kapsle užívají v jednotlivých dávkách během dne - dospělí 3x až 5x denně 3, 5, 8, 10, 15 až 20 kapslí a děti 2, 3, 5, 8 až 10 kapslí. Konkrétní počet kapslí (jednotlivá dávka) se spolkne a zapije se vodou. Jednotlivé dávky se užívají co nejvíce nalačno s dostatečným odstupem od jídla (nejméně 30 minut před nebo po jídle). Kapsle, které jsou určeny na noc, se užívají před ulehnutím ke spánku, zapíjejí se vodou a poté se již nepožívá žádná strava (pít můžete). Takto směs působí celou (přes) noc.


Pro děti i velmi malé děti lze obsah kapsle vysypat, a pak snadno přimíchat do vhodného nápoje nebo do jídla nebo (lépe) rovnou užívat (sypký) bylinný koncentrát.

U AKTUÁLNÍCH (NÁHLÝCH) PROJEVŮ - kapénky (dýchací cesty), různorodé spouštěče (pyl, zvířecí srst, potraviny, seno, prach apod.), nos, krk, průdušky, ucho, oči (spojivky), náhlé stolice, pohybové těžkosti apod. se kapsle užívají, dokud obtíže neodezní. Užívá se (dospělí i děti) 2, 3, 5, 8 až 10 (i 15) kapslí (podle závažnosti stavu) několikrát denně (po 30 minutách po 1 hodině nebo po 1a půl hodině nebo po 2 hodinách). U náhlých projevů jednotlivým dávkám dáváme přednost a odstup od jídla není důležitý (prostě si jíte, kdy chcete).


Pro děti i velmi malé děti lze obsah kapsle vysypat, a pak koncenrát z kapsle snadno přimíchat do vhodného nápoje nebo do jídla nebo (lépe) rovnou užívat (sypký) bylinný koncentrát.