TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA


Úvodní strana

O nás

Přehled směsí z naší
"čínské lékárny" (e-shop)


Vyhledávání podle
oblastí a projevů (e-shop)


Jak užívat

Krátká konzultace
po telefonu


Individuální (osobní) konzultace

Harmonizace organismu
pomocí TČM a čínské
farmakopei


Program na
harmonizaci hmotnosti


SAN BAO® PROTEIN

SAN BAO®
Vitaminkomplex


SAN BAO®
Mineralkomplex


Tinktury

Bylinné koncentráty -
koncentrované pudry


Kapsle

Dovážíme z EU

Ceník směsí
z naší "čínské lékárny"


Ceník produktů, směsí a
služeb při individuální
(osobní) konzultaci


Kontakt a mapa

Aktuální provozní doba

Obchodní podmínky


Nikdo není přihlášen Registrovat  Přihlásit 

O nás

Mé jméno je Helena Kuňáková. Tradiční čínskou medicínou se zabývám téměř 25 let. Soukromou praxi mám od roku 1995. Absolvovala jsem studium SinoBiologie a kromě celkového studia tradiční čínské medicíny (fytoterapie a akupunktury, syndromů, pulsové diagnostiky, diagnostiky podle jazyka apod.) jsem absolvovala nadstavbové semináře gynekologie, revmatických chorob a pohybového aparátu, pediatrie, nakažlivých infekčních nemocí (WEN BING), nemocí z chladu (SHANG HAN LUN), zevních nemocí (WAI KE), duševních nemoci (QING ZHI BING), kožních chorob, diabetu, astmatu a alergie, nádorových onemocnění, kosmetických vad (GUA SHA), masáží, mykoterapie, dietetiky, baňkování, akupunktury a ušní akupunktury. Absolvovala jsem také soukromé studium a soukromou praxi Klasické čínské medicíny v zahraničí (očních nemocí, mikrosystémů v akupunktuře, elektroakupunktury, diagnostiky podle toku energie v akupunkturních drahách (blokády, nerovnováhy, traumata, nahromadění nečistot a toxických látek apod.) a harmonizace toku energie v akupunkturních drahách). Jsem členkou Komory TČM.

Viz odkaz - Harmonizace organismu pomocí tradiční čínské medicíny a čínské farmakopei.

Lidé se na mě obracejí právě proto, že jejich stavy a projevy jsou těžko řešitelné běžně dostupnými přípravky a často odolávají i běžně uplatňovaným metodám a postupům. Užívají různorodé přípravky, tablety, bylinné preparáty, různé výtažky, bylinné čaje, doporučené produkty, homeopatika, většinou vyzkoušeli i mnoho různých metod a postupů, absolvovali různé pročišťovací a detoxikační kůry apod., ale často neúspěšně.

Během let se na mě obracelo stále více lidí s různorodými projevy, a protože moje kapacita nestačila, na základě 20ti leté zkušenosti jsem sestavila 118 účinných směsí (nově sestavila nebo klasické směsi upravila) podle principů tradiční čínské medicíny pro všechny, kteří žijí západním stylem života a vytvořila jsem Přehled směsí z naší "čínské lékárny"), který umožňuje výběr směsí na různorodé stavy a projevy i bez osobní konzultace. Různorodé stavy a projevy v organismu můžete najít také v odkazu Hledání podle oblastí a projevů, kde si vyhledáte konkrétní oblasti, projevy nebo orgány a konkrétní stavy, které vás zajímají. U nich jsou uvedeny konkrétní směsi, které na tyto konkrétní stavy v organismu působí (působí na příčinu i projevy zároveň).

Vybrat si směs nebo si sestavit svoji individuální denní sestavu z přehledu směsí z naší „čínské lékárny“ bude pro vás hračka!

Pokud si nejste jisti svým výběrem směsí, můžete se poradit telefonicky (viz odkaz Krátká konzultace po telefonu).

Pokud je Váš stav (nebo stav Vašeho dítěte či Vašich blízkých) závažnější nebo si s výběrem směsí a sestavy nejste jistí, můžete využít Individuální (osobní) konzultaci.)

Naše společnost SAN BAO s.r.o je výhradně česká společnost. Zabýváme se tradiční čínskou medicínou.

Směsi SAN BAO neobsahují žádné konzervační látky, žádná barviva, přídatné látky, žádné stabilizátory, ani žádný cukr.

Na veškeré formy čínské farmakopei, které dovážíme ze zemí Evropské Unie máme certifikáty. Výrobní procesy v naší společnosti se řídí pravidly HACCP.

SAN BAO představuje tři poklady či tři drahocennosti lidského života a to je SHEN (vědomí, psychika, duch), dále QI (energie, vitalita) a v neposlední řadě JING (esence života).

Tělo (Jing a Qi) a duch (Shen) se vzájemně ovlivňují, protože jsou vzájemně propojeni. Zeslabené tělo oslabuje ducha a naopak. Zdraví člověka závisí na hojnosti esence, vitality a duševní energie.

Pokud jsou esence Jing, energie Qi a duch Shen v harmonii a naplněné (hojné), pak i tělo je silné, emocionální život je pod kontrolou, člověk je zdravý tělesně i duševně a individuální život člověka může být dlouhý a šťastný.

Věříme, že Vám můžeme pomoci nastoupit cestu zdravého, dlouhého a šťastného života.