TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA


Úvodní strana

O nás

Přehled směsí z naší
"čínské lékárny" (e-shop)


Vyhledávání podle
oblastí a projevů (e-shop)


Jak užívat

Krátká konzultace
po telefonu


Individuální (osobní) konzultace

Harmonizace organismu
pomocí TČM a čínské
farmakopei


Program na
harmonizaci hmotnosti


SAN BAO® PROTEIN

SAN BAO®
Vitaminkomplex


SAN BAO®
Mineralkomplex


Tinktury

Bylinné koncentráty -
koncentrované pudry


Kapsle

Dovážíme z EU

Ceník směsí
z naší "čínské lékárny"


Ceník produktů, směsí a
služeb při individuální
(osobní) konzultaci


Kontakt a mapa

Aktuální provozní doba

Obchodní podmínky


Nikdo není přihlášen Registrovat  Přihlásit 

Krátká konzultace po telefonu

Mé jméno je Helena Kuňáková a tradiční čínskou medicínou se zabývám téměř 25 let. Soukromou praxi mám od roku 1995. - viz též odkaz - O nás.

Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete mi zatelefonovat na telefonní číslo 604 26 67 14. Samozřejmě se může stát, že se z nějakých důvodů "netrefíte" nebo nedovoláte, v tomto případě mi, prosím, zatelefonujte opakovaně během dne nebo jiný den. Na nepřijaté hovory pak reaguji ihned, jakmile mám čas. Děkuji za pochopení.

Krátkou konzultaci po telefonu můžete využít k tomu, abyste se ujistili, že Váš výběr směsí pro Vás, Vaše dětí a Vaše blízké je správný. I já Vám mohu pomoci (poradit) s výběrem konkrétních směsí. Je ale nutné, abyste měli dopředu načtené odkazy na našich stránkách. viz odkaz Přehled směsí z naší "čínské lékárny" a viz též odkaz Vyhledávání podle oblastí a projevů), a pokud mi popíšete Vaše problémy (krátce, ale výstižně), mohu Vám poradit, jak by mohla vypadat denní individuální sestava směsí, s výběrem formy - tinktury, kapsle, bylinný koncentrát - koncentrovaný pudr, se způsobem užívání a budu se snažit poradit Vám i s dávkováním viz odkaz Jak užívat. Jde ale o krátkou radu po telefonu a není možné zacházet do podrobností (ty jsou právě uvedeny na internetových stránkách). Konzultzace po telefonu má za cíl zejména potvrdit, či korigovat Váš výběr směsí, poradit Vám s užíváním vámi vybraných směsí, s jejich kombinováním, či s vytvořením vhodné sestavy během dne apod. Pokud to bude možné, ráda Vám poradím a zodpovím i Vaše dotazy. V podstatě se mohou týkat čehokoli, co souvisí s našimi stránkami a s Tradiční čínskou medicínou jako takovou, se stravou (jaké potraviny jsou vhodné či nevhodné při určitých typech stavů a projevů). Také Vám mohu poradit jak postupovat při náhlých projevech jako jsou např. kapénky (dýchací cesty, nos, krk, mandle, průdušky, ucho, oči, spojivky, ztráta hlasu, náhlé stolice, pohybové (krční páteř, citlivost v kříži, blokády zad, koleno, kotník, rameno), ženské těžkosti apod., dále při napadení různorodými vnějšími spouštěči (kapénky, pyly, zvířecí srst, prach, seno, potraviny apod.), napadení chladem (prostuzení, prochladnutí) nebo naopak horkem (letní horkost, vnitřní horkost apod.). Tradiční čínská medicína pracuje se všemi stavy a projevy a snaží se najít pro každý z nich řešení.

Při závažných stavech a projevech tato krátká konzultace po telefonu nemůže nahradit Individuální (osobní) konzultaci. Vše je ale individuální.