TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA


Úvodní strana

O nás

Přehled směsí z naší
"čínské lékárny" (e-shop)


Hledání podle obtíží
(e-shop)


Produkty GOJI

Chcete-li poradit,
vyplňte dotazník


Bezplatná poradna
v naší "čínské lékárně"


Krátká konzultace
po telefonu


Jak postupovat při
nachlazení a projevech
virózy


Jak postupovat při
projevech alergie


Konzultace po telefonu
při nachlazení, projevech
virózy a projevech alergie


Individuální terapie

Harmonizace organismu
pomocí TČM a čínské
farmakopei


Terapeutické programy

Program na redukci
hmotnosti


Program pro navýšení
hmotnosti


SAN BAO® PROTEIN

SAN BAO® Vitaminkomplex

SAN BAO® Mineralkomplex

Tinktury

Bylinné koncentráty -
koncentrované pudry


Kapsle

Sušené byliny

Jak užívat

Dovážíme z EU

Ceník směsí
z naší "čínské lékárny"


Ceník produktů, směsí a
služeb při terapii


Kontakt a mapa

Aktuální provozní doba

Informace pro terapeuty
a distributory


Obchodní podmínky
Reklama:
RuFi Tech s.r.o

Nikdo není přihlášen Registrovat  Přihlásit 

Krátká konzultace po telefonu

Mé jméno je Helena Kuňáková a tradiční čínskou medicínou se zabývám více jak 20 let. Soukromou praxi mám od roku 1995. - viz též odkaz - O nás.

Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete mi zatelefonovat na telefonní číslo 604 26 67 14. Samozřejmě se může stát, že se z nějakých důvodů "netrefíte" nebo nedovoláte, v tomto případě mi, prosím, zatelefonujte opakovaně během dne nebo jiný den. Na nepřijaté hovory pak reaguji ihned, jakmile mám čas. Děkuji za pochopení.

Krátkou konzultaci po telefonu můžete využít k tomu, abyste se ujistili, že Váš výběr směsí pro Vás i Vaše blízké (pro Vaše dětí, partnery, rodiče, přátele, ale i pro vaše zvířátka) je správný. Mohu Vám pomoci (poradit) s výběrem konkrétních směsí, pokud mi popíšete obtíže (krátce, ale výstižně), mohu vám poradit, které směsi z našeho Přehledu směsí mohou být pro vás (a vaše blízké i vaše zvířátka) vhodné a jak by mohla vypadat denní individuální sestava směsí, s výběrem formy - tinktury, kapsle, bylinný koncentrát - koncentrovaný pudr, sušené byliny, se způsobem užívání a budu se snažit poradit Vám i s dávkováním viz odkaz Jak užívat. Je ale nutné, abyste měli dopředu načtené odkazy na našich stránkách. viz odkaz Přehled směsí a viz též odkaz Hledání podle obtíží). Jde totiž o krátkou radu po telefonu a není možné zacházet do podrobností (ty jsou právě uvedeny na internetových stránkách). Konzultzace po telefonu má za cíl zejména potvrdit, či korigovat Váš výběr směsí, poradit Vám s užíváním vámi vybraných směsí, s jejich kombinováním, či s vytvořením vhodné sestavy během dne apod. Pokud to bude možné, ráda Vám poradím a zodpovím i Vaše dotazy. V podstatě se mohou týkat čehokoli, co souvisí s našimi stránkami a s Tradiční čínskou medicínou jako takovou, se stravou (jaké potraviny jsou vhodné či nevhodné při určitých typech obtíží nebo při virózách či alergiích, s terapeutickými programy viz odkaz Terapeutické programy., se snižováním hmotnosti viz odkaz Program na redukci hmotnosti. apod.

Při závažných obtížích tato krátká konzultace po telefonu nemůže nahradit Individuální terapii.

Krátkou konzultaci po telefonu můžete využí i při nachlazení, viróze a chřipce nebo při projevech alergie. Poradím Vám s výběrem směsí a jak postupovat. Pokud s užíváním směsí začnete ihned (s prvními příznaky), nachlazení, či virózu (rýma, kašel, bolest v krku, bolesti svalů, kloubů, teplota, únava, bolesti v uchu apod.) či projevy alergie (rýma, pálení, svědění, slzení očí, dušnost, sípání apod.) smůžete zvládnout poměrně rychle (či se nemusí ani rozvinout (viz odkaz - jak postupovat při nachlazení a viróze) a (viz odkaz - jak postupovat při alergii).

Při OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ v naší "čínské lékárně" každé PONDĚLÍ od 13,00 do 18,30 také můžete využít BEZPLATNOU PORADNU viz odkaz - Bezplatná poradna v naší "čínské lékárně".