TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA


Úvodní strana

O nás

Přehled směsí z naší
"čínské lékárny" (e-shop)


Hledání podle obtíží
(e-shop)


Produkty GOJI

Chcete-li poradit,
vyplňte dotazník


Bezplatná poradna
v naší "čínské lékárně"


Krátká konzultace
po telefonu


Jak postupovat při
nachlazení a projevech
virózy


Jak postupovat při
projevech alergie


Konzultace po telefonu
při nachlazení, projevech
virózy a projevech alergie


Individuální terapie

Harmonizace organismu
pomocí TČM a čínské
farmakopei


Terapeutické programy

Program na redukci
hmotnosti


Program pro navýšení
hmotnosti


SAN BAO® PROTEIN

SAN BAO® Vitaminkomplex

SAN BAO® Mineralkomplex

Tinktury

Bylinné koncentráty -
koncentrované pudry


Kapsle

Sušené byliny

Jak užívat

Dovážíme z EU

Ceník směsí
z naší "čínské lékárny"


Ceník produktů, směsí a
služeb při terapii


Kontakt a mapa

Aktuální provozní doba

Informace pro terapeuty
a distributory


Obchodní podmínky
Reklama:
RuFi Tech s.r.o

Nikdo není přihlášen Registrovat  Přihlásit 

Konzultace po telefonu při nachlazení, projevech virózy, projevech chřipky a projevech alergieMé jméno je Helena Kuňáková a tradiční čínskou medicínou se zabývám více jak 20 let. Soukromou praxi mám od roku 1995. - viz též odkaz - O nás.

Pokud právě trpíte nachlazením, projevy virózy, projevy chřipky nebo projevy alergie, můžete mi zatelefonovat na telefonní číslo 604 26 67 14. Samozřejmě se může stát, že se z nějakých důvodů "netrefíte" nebo nedovoláte, v tomto případě mi, prosím, zatelefonujte opakovaně. Na nepřijaté hovory pak reaguji ihned, jakmile mám čas. Děkuji za pochopení.

Poradím Vám s výběrem směsí a jak postupovat. Je ale nutné, abyste měli dopředu načtené odkazy na našich stránkách. viz odkaz Přehled směsí viz odkaz - jak postupovat při nachlazení a viróze a viz odkaz - jak postupovat při alergii a viz též odkaz Hledání podle obtíží. Pokud s užíváním směsí začnete ihned (s prvními příznaky), nachlazení, projevy virózy, či projevy chřipky (rýma, zadní rýma, ucpaný nos, kašel, bolest v krku, bolesti svalů, kloubů, teplota, únava, bolesti ucha apod.) či projevy alergie (vodový výtok z nosu, rýma, ucpaný nos, kýchání, podrážděné horní patro, pálení, svědění, slzení očí, světloplachost, pokašlávání, dušnost, sípání, projevy na kůži (skvrny, fleky) apod. můžete zvládnout poměrně rychle (či se nemusí ani rozvinout ). Důležité jsou i potraviny (vhodné a nevhodné potraviny u konkrétních stavů v organismu) a nutné je i působení na příčinu.

Viz též odkaz Jak užívat.

Při OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ v naší "čínské lékárně" každé PONDĚLÍ od 13,00 do 18,30 také můžete využít BEZPLATNOU PORADNU viz odkaz - Bezplatná poradna v naší "čínské lékárně".