TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA


Úvodní strana

O nás

Přehled směsí z naší
"čínské lékárny" (e-shop)


Vyhledávání podle
oblastí a projevů (e-shop)


Jak užívat

Krátká konzultace
po telefonu


Individuální (osobní) konzultace

Harmonizace organismu
pomocí TČM a čínské
farmakopei


Program na
harmonizaci hmotnosti


SAN BAO® PROTEIN

SAN BAO®
Vitaminkomplex


SAN BAO®
Mineralkomplex


Tinktury

Bylinné koncentráty -
koncentrované pudry


Kapsle

Dovážíme z EU

Ceník směsí
z naší "čínské lékárny"


Ceník produktů, směsí a
služeb při individuální
(osobní) konzultaci


Kontakt a mapa

Aktuální provozní doba

Obchodní podmínky


Nikdo není přihlášen Registrovat  Přihlásit 

Individuální (osobní) konzultace

Jmenuji se Helena Kuňáková a tradiční čínskou medicínou se zabývám téměř 25 let - viz též odkaz - O nás.

Během individuální (osobní) konzultace používám postupy a metody, které Tradiční čínská medicína používá od pradávna. Jedná se zejména o posilování jednotlivých orgánů, pročišťování organismu, posilování mechanismů těla a harmonizaci jednotlivých okruhů, posilování duševních funkcí, posilování organismu jako celku, posilování a harmonizace metabolismu a trávení, působení na obranyschopnost těla, harmonizování energií v organismu a mnoho dalších. Jak tradiční čínská medicína postupuje (pracuje) a pohled na organismus (pohlíží na organismus člověka jako na celek) naleznete v odkazu Harmonizace organismu pomocí tradiční čínské medicíny a čínské farmakopei).

Pokud jste se pro individuální (osobní) konzultaci rozhodli, můžete se objednat na telefonním čísle 604 26 67 14 na osobní konzultaci (celkovou vstupní konzultaci podle metod Tradiční čínské medicíny). Můžete se podívat na odkaz Přehled směsí z naší "čínské lékárny" a také na odkaz Hledání podle oblastí a projevů.

Naše společnost také vyvinula SAN BAO® PROTEIN, také SAN BAO® vitamínkomplex a SAN BAO® mineralkomplex.

Celková vstupní konzultace trvá (v průměru 90 až 120 minut).
Čím více projevů máte, čím jsou závažnější (nebo úpornější) a čím déle trvají, tím i konzultace bude delší, protože je nutné vše probrat co nejpodrobněji. Také Vám vše vysvětlím (jakým způsobem tradiční čínská medicína postupuje, jak se dívá na organismus a jak s ním pracuje apod.). Můžete si také dopředu připravit otázky.

Cena vstupní konzultace (platí se na místě po konzultaci) je 660 Kč za 1 hodinu (včetně DPH). To znamená, že pokud délka konzultace bude 60 minut, pak její cena bude 660 Kč, pokud délka konzultace bude 90 minut, její cena bude 990 Kč, a pokud délka konzultace bude 120 minut, pak její cena bude 1320 Kč atp.(vypočítáno z hodinové částky).

Průběh vstupní konzultace zahrnuje osobní konzultaci - otázky pokrývají celý organismus, protože tradiční čínská medicína působí na organismus jako celek, a tím působí i na konkrétní projevy a jejich příčinu (čím více informací mi poskytnete, tím lépe budu moci vybrat pro Vás vhodné směsi a vytvořit pro Vás individuální sestavu), dále vyšetření podle metod tradiční čínské medicíny (měření pulsů, vyšetření jazyka apod.). Vyšetření poskytne nutné informace o dalším možném průběhu individuálních setkávání (konkrétní postup při nápravě Vašich projevů, jak často bude vhodné docházet do ordinace, jak často bude vhodné užívat individuální směsi a v jakých formách - tinktury, kapsle, bylinný koncentrát - koncentrovaný pudr a odhad dávkování (vše podle dohody) a veškeré další nutné informace. Všechny postupy (podle dohody), které budou uplatňovány, vyplynou ze zjištěných skutečností při vyšetření (celkový stav Vašeho organismu, rozsah, délka, hloubka a lokalizace Vašich projevů, nerovnováha orgánů a mechanismů, stav obranyschopnosti těla atp. - vysvětlení vztahů podle fyziologie tradiční čínské medicíny). Vše je individuální.

Při vstupní konzultaci Vám také dám směsi k užívání ve formě, na které se domluvíme až do příští kontrolní návštěvy. V tinkturách (viz odkaz - tinktury) nebo v bylinných koncentrátech - koncentrovaných pudrech (viz odkaz - bylinné koncentráty - koncentrované pudry) nebo v kapslích (viz odkaz - kapsle).

Cena každé další kontrolní návštěvy (zpočátku dříve, později cca po 4 týdnech), platí se na místě po konzultaci, je 480 Kč za 1 hodinu (včetně DPH). To znamená, že pokud délka konzultace bude 30 minut (což je doba, která pro kontrolní návštěvu většinou postačuje), pak její cena bude 240 Kč, pokud délka konzultace bude 20 minut, její cena bude 160 Kč, a pokud délka konzultace bude 40 minut, pak její cena bude 320 Kč atp.(vypočítáno z hodinové částky).

Celková individuální konzultace určitým okamžikem začne, pak určitý čas potrvá (průběh jednotlivých etap i celková délka závisí na hloubce, délce a druhu projevů, aktuálních stavech i na odezvě a reakcích Vašeho organismu na prováděné postupy) a pak skončí. Je dobrá trpělivost i odhodlání vytrvat a konzultace ukončit až tehdy, když je organismus posílen nebo je stabilizován a k udržení stavu postačí (nějakou dobu) "udržovací dávky" čínské farmakopei.

Také dodržování doporučení je z hlediska celkového pohledu důležité a může průběh pozitivně ovlivňovat (strava, životní styl, stres, emoce). Konkrétní doporučení stravy se řídí Vaším individuálním stavem. Vše Vám během osobní konzultace vysvětlím.

Celkový průběh se řídí i tím, jak Váš organismus na postupy reaguje a jak rychlý (tedy) postup "dovolí" a také na tom, co Vás během tohoto období potká. Během této doby je možné, pokud se prostydnete, budete čelit nějakým náhlým stavům a napadením např. v dýchacích cestách (průdušky, ztráta hlasu, citlivost v krku, nosní projevy apod.), či utrpíte různé jiné typy indispozic apod., je vhodné tyto stavy řešit také pomocí směsí z naší "čínské lékárny." Viz odkaz Přehled směsí z naší "čínské lékárny" a viz též odkaz Hledání podle oblastí a projevů.